Nastpne Turnieje

Lodzcup

Chelmcup

wloclawekcup

gerbi

1.Turniej odbędzie się zgodnie z międzynarodowymi zasadami rozgrywek piłkarskich FIFA

1.1 Wiek zawodników, czas gry - na stronie głównej

  1. REJESTRACJA

Wszystkie drużyny muszą zarejestrować się w turnieju przed pierwszym meczem na oficjalnej stronie turnieju lub e-mailem.

Przedstawiciel każdej drużyny zobowiązany jest podpisem potwierdzającym przybycie do turnieju, zgodność z regulaminem turnieju oraz obecność w trakcie ewentualnych zmian.

Zespół powinien być gotowy 10 minut przed rozpoczęciem gry.

Każda drużyna ma zagwarantowane co najmniej sześć meczy w turnieju.

       3.ZAWODNIKI W ZESPOLE

3.1. Chłopcy 11 VS 11

Na turniej w grupach wiekowych chłopców w tym samym zespole może wziąć udział nie więcej niż 3 starszych zawodników urodzonych po 1 sierpnia ubiegłego roku.
Na przykład: w grupie wiekowej chłopców urodzonych w 2004 roku, 3 zawodników urodzonych po 01.08.2003 może grać w jednej drużynie.

3.2. Chłopcy 9 VS 9, 7 VS 7, 5 VS 5.

W grupach wiekowych chłopców jedna drużyna może korzystać z aplikacji nie więcej niż 2 starszych graczy urodzonych po 1 sierpnia ubiegłego roku.
Na przykład: w grupie wiekowej chłopców urodzonych w 2008 roku, 2 zawodników może grać w zespole, który urodził się po 01.08.2007.

3.3. Zasada 3.2 nie dotyczy graczy urodzonych w 2009 r. I młodszych, począwszy od 2009 r. I młodszych drużyn grają tylko rok urodzenia lub młodsi

  1. UCZĘSTNICTWO DZIEWCZĄT W ZESPOLE

Dziewczyny mogą grać w zespołach chłopców lub ich drużynie, którzy urodzili się rok wcześniej, z określonym limitem wiekowym.
Na przykład: w kategorii wiekowej 2004 dla pojedynczego zespołu mogą grać dziewczyny urodzone po 01.01.2003 lub występować jako zespół dziewcząt 2007 do 2008 roku wśród chłopców

  1. DODATKOWO

Organizatorzy mają prawo, w razie wątpliwości, do sprawdzenia dokumentów zawodnika. Aby uniknąć nieporozumień, wszyscy zawodnicy muszą mieć dokument potwierdzający ich tożsamość.

Otrzymając czerwoną kartkę dla zawodnika usunięty przed końcem meczu, drużyna gra w mniejszości  przez 2 minuty, to jest możliwe, aby zwolnić nowego zawodnika, a następny zawodnik gry zagra tylko według uznania organizatorów.

Jeśli po 5 minutach oficjalnego rozpoczęcia czasu gry nie ma wystarczającej liczby zawodników, gra zostaje uznana za przegraną, a w tablice turniejowej przegrywa 0: 3

  1. SYSTEM TURNIEJU

Gry  są podzielone na gry w grupach i play-off (w zależności od wieku).

6.1. Gry w grupach

W fazie grupowej zespoły są podzielone na grupy, w których zespoły grają każdy z każdym. W grach z podgrupami zwycięstwo daje 3 punkty, remis 1 i pokonanie 0 punktów.

6.2. Tyle samo punktów.

W przypadku takiej samej liczby punktów, zwycięzca jest określany przez:

 Według wskaźników w grach osobistych

 najlepsza różnica bramek strzelonych w meczach osobistych

najlepsza różnica bramkowa we wszystkich meczach turniejowych

większa liczba zdobytych bramek

więcej wygranych

losowanie

6.3. Play off

Najlepsze drużyny z każdej grupy przejdą do play off, aby zagrać o pierwsze miejsce. Pozostałe drużyny również przejdą do play-off, aby rozegrać pozostałe miejsca. Dokładny harmonogram

play-off dla każdej grupy wiekowej zostanie ogłoszony w trakcie turnieju

  1. RZUTY KARNE

Jeśli gra kończy się remisem w fazie play off I w finale - obie drużyny natychmiast rozegrają serię rzutów karnych, aby przyznać zwyciężcę. Każda drużyna rozegra pięć (5) rzutów karnych (w grupach wiekowych 11 VS 11) i trzy (3) rzuty karne w grupach wiekowych 9 VS 9, 7 VS 7, 5 VS 5.
email info@polandcup.pl    rezerwy e-mail: polandcuppl@gmail.com    mob +48 574563877